Mobily, PlayStation, Xbox a Notebooky

Ochrana osobných údajov

              Pre vzájomnú spoluprácu a využívanie našich služieb, potrebujeme poznať niektoré Vaše osobné údaje. Rešpektujeme Vaše súkromie, a tak sa snažíme množstvo týchto údajov minimalizovať na tie najnutnejšie a údaje chránime pred zneužitím a neposkytujeme ich iným subjektom (okrem spoločností zaisťujúcich poštové  služby alebo platobný styk). Dokumentácia  s osobnými údajmi plne podlieha zákonným normám, zákonu o ochrane osobných údajov.

            Od fyzickej osoby, zákazníka, objednávateľa našich služieb,  potrebujeme tieto údaje: meno a priezvisko, úplnú poštovú adresu, telefonické spojenie, e-mailovú adresu. Tieto údaje sú potrebné k Vašej identifikácii, ku bezproblémovej komunikácii s Vami.

             Od právnických osôb potrebujeme ešte  adresu sídla firmy, IČO a DIČ.

             Používaním našich internetových služieb súhlasíte s  používaním osobných údajov v uvedenej miere a vyššie uvedenými pravidlami.

            Vyhradzujeme si právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia našej webovej stránky neznámym páchateľom (heckerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.

Servis:

A) Macbookov, Notebookov,    všetky značky
B) Tabletov,    Apple, Dell, Acer, Asus, Lenovo, Sony, HP, Prestigio a  iné
C) Herných konzol,   PlayStation, Xbox, a iné
D) Mobilov,    Samsung, Huawei, Xiaomi, iPhone, HTC, Lenovo, Prestigio, Sony, LG, Blackberry,  Doogee, Nokia a iné. 

ROVI, Vojvodská 2, Košice
Servis Mobilov, Macbookov, Herných konzol, Tabletov a Notebookov
Po - Pi: 09:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
Tel.: +421 905 864 305, +421 907 593 626