Mobily, PlayStation, Xbox a Notebooky

Predaj mobilných telefónov

Na všetky predávané mobilné telefóny poskytujeme záručné a reklamačné podmienky v súlade s  Obchodným a Občianskym zákonníkom, ako aj so Zákonom o ochrane spotrebiteľa.

Predávame široký sortiment nových a používaných mobilných telefónov, ktorý sa zo dňa na deň mení, v prípade ak požadovaný mobilný telefón nemáme na sklade, vieme ho dodať na zákazku do dohodnutého času.

Ak máte záujem o kúpu konkrétneho mobilného telefónu, napíšte nám Vašu požiadavku na email, na základe čoho Vám   odpíšeme čo v najkratšej dobe o možnostiach dodania respektíve cene Vami požadovaného mobilu.

V prípade predaja mobilného telefónu  dodávateľskou formou (t.j. bez osobnej návštevy našej  prevádzky) sa po kontaktovaní emailom (výnimočne telefonicky) kupujúcemu určí variabilný symbol a po obdŕžaní dohodnutej ceny za mobilný telefón   na našom účte, sa pošle kupované zariadenie ihneď ( do jedného pracovného dňa) s príslušnými dokladmi a príslušenstvom na zákazníkom udanú adresu formou doporučenej zásielky.

 

Dokumenty na stiahnutie

application/force-download
NOKIA C2-01.pdf
veľkosť: 262.56 KB

Servis:

A) Macbookov, Notebookov,    všetky značky
B) Tabletov,    Apple, Dell, Acer, Asus, Lenovo, Sony, HP, Prestigio a  iné
C) Herných konzol,   PlayStation, Xbox, a iné
D) Mobilov,    Samsung, Huawei, Xiaomi, iPhone, HTC, Lenovo, Prestigio, Sony, LG, Blackberry,  Doogee, Nokia a iné.Aktualizácia:  15.01.2018

ROVI, Vojvodská 2, Košice
Servis Mobilov, Macbookov, Herných konzol, Tabletov a Notebookov
Po - Pi: 09:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
Tel.: +421 905 864 305, +421 907 593 626